Αγγελίες Εργασίας γενικά εταιρίες προϊστάμενοι διανομής - Χαλάνδρι
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

γενικά εταιρίες

Εύρεση εργασίας σε διάφορες εταιρίες

προϊστάμενοι διανομής - Χαλάνδρι

Η διαφημιστική εταιρεία Green Promotions με έδρα στο Χαλάνδρι (πλησίον του Μετρό Δ. Πλακεντίας), ζητά προϊσταμένους διανομής εντύπων

Προϊστάμενοι διανομής εντύπων (κωδ.SD 1)

Περιγραφή θέσης:
Ο προϊστάμενος διανομής, είναι υπεύθυνος για το συντονισμό και τη διαχείριση μιας ομάδας διανομέων, με στόχο τη διανομή εντύπων βάσει των διαδικασιών της εταιρείας μας. Οι διανομές γίνονται εντός Αττικής και παρέχεται η δυνατότητα καθημερινής ή part-time απασχόλησης.

Απαραίτητα προσόντα:
• Άριστες οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες.
• Ομαδικό πνεύμα και προσανατολισμό στην επίτευξη αποτελεσμάτων.
• Δραστήριος και οργανωτικός με θετική προσωπικότητα.
• Κάτοχος μεταφορικού μέσου (απαραιτήτως Ι.Χ).
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.
• 25-45 ετών.

Προσφέρονται:
• Καθημερινή ή part time απασχόληση.
• Υψηλές αποδοχές.
• Δυνατότητα παροχής εταιρικού οχήματος.
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
• Διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξειδίκευση.
• Προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης.

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους με φωτογραφία μέσω e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή να καλέσουν στο 210 6614590, 10:00-16:00 για RDV

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us