Αγγελίες Εργασίας γενικά εταιρίες Οδηγός E΄κατηγορίας - Ηνωμένο Βασίλειο
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

γενικά εταιρίες

Εύρεση εργασίας σε διάφορες εταιρίες

Οδηγός E΄κατηγορίας - Ηνωμένο Βασίλειο

Κυρίαρχη εταιρία logistics του Ηνωμένου Βασιλείου αναζητά
Οδηγό φορτηγού E΄(5ης) κατηγορίας

για εργασία κια διαμονή στο Ηνωμένο Βασίλειο :
Αρμοδιότητες
Θα είστε υπεύθυνος για τη διανομή container ή προιόντων σουπερ μάρκετ στην ευρύτερη ζώνη του Ηνωμένου Βασιλείου.

Πλεονεκτήματα
• ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΕΩΣ 4.000€/ΜΗΝΑ
• ΔΩΡΕΑΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
• ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ(κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσης)
• ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ
• ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ

Απαιτούμενα Προσόντα
• Άδεια Οδήγησης φορτηγού κατηγορίας Ε
• Απαιτείται ΠΕΙ και κάρτα ταχογράφου
• Απαραίτητη Καλή γνώση Αγγλικών
• Διεθνής Εμπειρία είναι επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη

Παρακαλούμε υποβάλλεται το βιογραφικό σας στα Αγγλικά με όλες τις πληροφορίες επικοινωνίας ώστε ο σύμβουλός μας να επικοινωνήσει άμεσα μαζί σας.

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us