Αγγελίες Εργασίας γενικά εταιρίες Part time / Freelance Creative Writer - Αθήνα
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

γενικά εταιρίες

Εύρεση εργασίας σε διάφορες εταιρίες

Part time / Freelance Creative Writer - Αθήνα

Η Bongo Group ήρθε και στην Ελλάδα και ψάχνει συνεργάτες με το παρακάτω προφίλ.

Προσόντα

Σ αρέσουν τα social media; Είσαι fan του facebook, twitter, instagram;
Έχεις χίουμορ και μπορείς να το εκφράσεις μέσω του γραπτού λόγου;
Είσαι ευέλικτος ή ψάχνεις μία δουλειά που να σου επιτρέπει να εργάζεσαι από οποιαδήποτε σημείου κόσμου κι αν βρίσκεσαι;;
Έχεις εξαιρετικές δεξιότητες στο γραπτό λόγο;
Διαθέτεις λογική;
Είσαι φοιτητής και χρειάζεσαι ένα επιπλεόν εισόδημα;
Ελάχιστος χρόνος απασχόλησης 16 ώρες την εβδομάδα ( υποχρεωτικά 2 ώρες το Σάββατο και 2 ώρες την Κυριακή)

Εάν η απάντηση σου είναι ΝΑΙ, τότε είναι η ιδανική δουλεία για σένα.

Καθήκοντα

Απάντηση μηνυμάτων σε καθημερινή βάση.
Κατανόηση και ανταπόκριση στις ανάγκες των πελατών.

Μερικές πληροφορίες για την εταιρία

H Bongo Group είναι μία αυστραλέζικη εταιρία με έδρα το Σίδνευ. Εξειδικεύεται στην παραγωγή και προώθηση προϊόντων και apps για ψυχαγωγικούς σκοπούς. Ώς τώρα η Bongo βρίσκεται και στις τρεις ηπείρους και ήρθε και στην Ελλάδα. Σύντομα πάει και Κύπρο. Γι αυτό αναζητάει συνεργάτες από όλη την Ελλάδα που να ασχολούνται με τις νέες τεχνολογίες και τα μέσα κοινωνικής δικτυωσης.Εάν ενδιαφέρεσαι για την θέση στείλε το βιογραφικό σου όσο γίνεται πιο σύντομα.

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us