Αγγελίες Εργασίας εργασία στο εξωτερικό ΤΕΧΝΙΤΕΣ /ΟΙΚΟΔΟΜΟΥ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Θέσεις εργασίας στο εξωτερικό

Θέσεις εργασίας στο Dubai

Καταχώρησε το βιογραφικό σου στο Bayt.com, το μεγαλύτερο site εύρεσης εργασίας στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα, για εργασία σε Dubai, Qatar, Abu Dhabi.

Αποστολή βιoγραφικού εδώ ..

ΤΕΧΝΙΤΕΣ /ΟΙΚΟΔΟΜΟΥ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ

Η εταιρεία LOISBuilders μια από τις μεγαλύτερες κατασκευαστικές εταιρείες στην Κύπρο και το εξωτερικό, συνεχίζει την ανάπτυξη της, αναλαμβάνοντας τη διεκπεραίωση σημαντικών έργων της αγοράς (οικοδομικά και τεχνικά έργα) τόσο δημόσιων όσο και ιδιωτικών συμφερόντων.

Η LOISBuilders, ενδυναμώνοντας τη διεθνή της παρουσία, διατηρώντας και βελτιώνοντας το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στη στελέχωση από κατάλληλα και ικανά άτομα, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης :

Καθήκοντα και Ευθύνες:

•Άριστη γνώση των κάλων κατασκευαστικών πρακτικών

•Καλή γνώση των βασικών δομικών υλικών και κατανόηση των ιδιοτήτων τους

Απαιτούμενα Προσόντα:

•Προηγούμενη πείρα σε οικοδομικά έργα πέραν των 5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση

• Γνώσεις και πείρα σε κατασκευές από τσιμεντομπλοκ

•Εμπειρία σε χώρες του Αραβικού Κόλπου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 17 Ιουλίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@loisbuilders.com.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης

LOIS Builders, one of the largest companies in the area of construction in Cyprus and abroad, continues its growth by undertaking the completion of major projects (construction and technical works) both in the public and private sector. LOIS Builders strengthens its international presence by maintaining and improving their competitive advantage in recruiting suitable and competent personnel. We are currently accepting applications for the following positions:

BUILDERSKINGDOM OF SAUDI ARABIA

Duties and Responsibilities:

  • Excellent knowledge of good construction practices and works
  • Good knowledge of the basic construction materials and their properties

Qualifications required

• The successful candidate should have at least 5 years' proven experience in a similar position

•knowledge and experience in concrete block building technique

•Previous Experience in the Arab Gulf countries will be considered an advantage

ll interested applicants are requested to send their CV by email at Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. by the 17th of July. All applications will be treated confidentially.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us