Αγγελίες Εργασίας εργασία στο εξωτερικό ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΤΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Θέσεις εργασίας στο εξωτερικό

Θέσεις εργασίας στο Dubai

Καταχώρησε το βιογραφικό σου στο Bayt.com, το μεγαλύτερο site εύρεσης εργασίας στα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα, για εργασία σε Dubai, Qatar, Abu Dhabi.

Αποστολή βιoγραφικού εδώ ..

ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΤΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ

Η εταιρεία LOIS Builders μια από τις μεγαλύτερες κατασκευαστικές εταιρείες στην Κύπρο και το εξωτερικό, συνεχίζει την ανάπτυξη της, αναλαμβάνοντας τη διεκπεραίωση σημαντικών έργων της αγοράς (οικοδομικά και τεχνικά έργα) τόσο δημόσιων όσο και ιδιωτικών συμφερόντων

Η LOIS Builders, ενδυναμώνοντας τη διεθνή της παρουσία, διατηρώντας και βελτιώνοντας το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα στη στελέχωση από κατάλληλα και ικανά άτομα, δέχεται αιτήσεις για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης :
Καθήκοντα και Ευθύνες.
•Χρήση μηχανημάτων και εξοπλισμού •Προετοιμασία και καταμέτρηση υλικών
•Διανομή εργασιών και οργάνωση ομάδας μέχρι 5 ατόμων
•Ανάγνωση, αντίληψη και ερμηνεία τεχνικών σχεδίων και μεταφορά πληροφοριών και επεξήγηση τους στην ομάδα
•Προγραμματισμός εργασιών σε εβδομαδιαία βάση
•Εκκίνηση, λειτουργία και έλεγχος συστημάτων •Παροχή οποιαδήποτε άλλης τεχνική βοήθειας στην ομάδα •Ενημέρωση της προόδου των εργασιών στην ομάδα διεύθυνσης του Έργου (μηχανικούς, διευθυντές, κ.λ.π.)

Απαιτούμενα Προσόντα •Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να έχει τουλάχιστον πενταετή πείρα σε αντίστοιχη θέση συμπεριλαμβανομένων των ακόλουθων: •Εγκαταστάσεις ηλεκτρολογικών σε κτίρια
•Σωληνώσεις, καλωδίωση και εγκατάσταση συστημάτων πυρασφάλειας, δικτύωσης υπολογιστών, δικτύωσης συστημάτων τηλέφωνων •Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών •Βασικές γνώσεις Αγγλικών •Καλές διαπροσωπικές σχέσεις, εντιμότητα και ευθύτητα χαρακτήρα
•Οργανωτικές ικανότητες και επικοινωνιακές δεξιότητες
•Απολυτήριο Τεχνικής Σχολής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•Εμπειρία σε χώρες του Αραβικού Κόλπου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 17 Ιουλίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης

LOIS Builders, one of the largest companies in the area of construction in Cyprus and abroad, continues its growth by undertaking the completion of major projects (construction and technical works) both in the public and private sector. LOIS Builders strengthens its international presence by maintaining and improving their competitive advantage in recruiting suitable and competent personnel. We are currently accepting applications for the following positions:

ELECTRICAL WORKS GANGERS – KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Duties and Responsibilities
•Supervise the use of machinery and equipment
•Preparation and monitoring of materials •Allocating responsibilities and daily tasks and supervising a group of up to 5 people •Reading, understanding and interpreting technical drawings and transferring and explanation the information to the people in the group
•Preparation and organisation of the Weekly schedule
•Setup, operation, and control of systems •Any other technical assistance and support required by the group •Report of the progress of works to Project Management Team (engineers, managers etc)
Qualifications required •The successful candidate should have at least five years of proven experience in a similar position, including the following: •Electrical installations in buildings •Piping, wiring and installation of fire safety systems, computer networks, telephone networks •Basic Computer knowledge •Basic knowledge of English •Good interpersonal relations, honest and candour character
•Organisational skills and ability to communicate effectively
• A Certificate from a Technical School will be considered an advantage
•Previous Experience in the Arab Gulf countries will be considered an advantage

All interested applicants are requested to send their CV by email at Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. by the 17th of July. All applications will be treated confidentially.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us