Αγγελίες Εργασίας ιατρικά - φαρμακευτικά οπτικός / οπτομέτρης - Πάφος, Κύπρος
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

ιατρικά - φαρμακευτικά

Εύρεση εργασίας σε ιατρικά και φαρμακευτικά

οπτικός / οπτομέτρης - Πάφος, Κύπρος

Ζητείται πτυχιούχος οπτικός-οπτομέτρης,με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος και τουλάχιστον ένα χρόνο πείρα για μόνιμη εργασία

Καθήκοντα:
Οφθαλμολογική εξέταση οπτικής οξύτητας και συνταγογράφιση γυαλιών / φακών επαφής

  • Εφαρμογή φακών επαφής
  • Διενέργεια εξειδικευμένων οφθαλμολογικών εξετάσεων όπως Τοπογραφία κερατοειδούς, Εξέταση βυθοσκόπισης, Τρισδιάστατη τομογραφία ματιού κ.ά.

Προσόντα:

  • Αναγνωρισμένος τίτλος σπουδών στην Οπτομετρία
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος