Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες Υπευθυνη Συντονισμού Ομάδας - Θεσσαλονίκη
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

Υπευθυνη Συντονισμού Ομάδας - Θεσσαλονίκη

Η εταιρεία ConnectPhone ΑΕ, που απασχολεί ανθρώπινο δυναμικό στο χώρο της καρτοκινητής τηλεφωνίας αναζητά για τα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη, άτομο, κατά προτίμηση κοπέλα για να συντονίζει και να οργανώνει ομάδες ατόμων προωθητικών ενεργειών.

Η θέση αφορά πενθήμερη πλήρης απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

• Οργάνωση ομάδας promoters
• Εποπτεία και συντονισμός της ομάδας
• Εκπαίδευση και διενέργεια σεμιναρίων
• Καταχώριση παραστατικών
• Επίλυση καθημερινών προβλημάτων
• Αξιολόγηση αποτελεσμάτων και σύνταξη report

Παροχές:
Βασικός μισθός με ασφαλιστική κάλυψη
Δυνατότητα εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα - Επιθυμητά προσόντα:

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, συντονισμού ομάδας τουλάχιστον 1 έτους
Δυναμικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας
Ηλικία έως 35 ετών
Κάτοχος Διπλώματος αυτοκινήτου
Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
τηλέφωνο: 2103628993

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us