Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ

Για λογαριασμό πελάτη μας που δραστηριοποιείται στον χώρο της
Ηλεκτρικής Ενέργειας, αναζητάμε για άμεση στελέχωση στην ΑΘΗΝΑ

Εξωτερικό Πωλητή Ενέργειας

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση υπηρεσιών ενέργειας σε επιχειρήσεις -Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων
  • Τήρηση πολιτικών και διαδικασιών σύμφωνα με την εμπορική πολιτική.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε Β2Β πωλήσεις μεγάλων εταιρειών
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία στο χώρο της ενέργειας
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης, συνεργασίας και πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ.
  • Επαγγελματική παρουσία συμπεριφορά και συνείδηση.
  • Δίπλωμα οδήγησης, δυνατότητα ταξιδιών με ευέλικτο ωράριο εργασίας

Παρέχονται

  • Μισθός-Ασφάλιση-Bonus
  • Αυτοκίνητο -κινητό τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους, συνοδευόμενο από μια πρόσφατη φωτογραφία με τον κωδικό της θέσης ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: ACT_BENR_0416.

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us