Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ - ΑΘΗΝΑ
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ - ΑΘΗΝΑ

H ACTION LINE για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται
στον χώρο της διαχείρισης επιχειρηματικών απαιτήσεων

Εκπρόσωποι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών (Full Time)

Περιγραφή Θέσης: Η εργασία αφορά την τηλεφωνική επικοινωνία με σκοπό την διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών, διευθέτηση οικονομικών εκκρεμοτήτων καθώς και την ενημέρωση ηλεκτρονικού συστήματος ακολουθώντας τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρείας.

Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1 έτος στη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Υψηλή διαπραγματευτική και επικοινωνιακή ικανότητα, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Απόφοιτοι Λυκείου /ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή χρήση Η/Υ σε περιβάλλον windows MS-Office

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός, ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό σύστημα απόδοσης μηνιαίου bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Προοπτικές εξέλιξης, σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση σε βάρδιες, πενθήμερης απασχόλησης, στο κέντρο της Αθήνας

Η επιλογή γίνεται από την ACTION LINE. Στείλτε μας τώρα το βιογραφικό σας σημείωμα με την φωτογραφία σας σημειώνοντας τον ΚΩΔ: ACT-COLR-0616:

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us