Αγγελίες Εργασίας πωλήσεις - συνεργάτες Πωλήσεις Ορθοπεδικών Συστημάτων - Λευκωσία
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

πωλήσεις - συνεργάτες

Εύρεση εργασίας για πωλήσεις και αναζήτηση συνεργατών

Πωλήσεις Ορθοπεδικών Συστημάτων - Λευκωσία

Πωλήσεις Ορθοπεδικών Συστημάτων και/ή support
Επίπεδο μόρφωσης: Πανεπιστημιακό (Νοσηλευτική ή Φυσιοθεραπεία)
Ημερομηνία έναρξης εργοδότησης: Άμεση

Προσόντα υποψηφίου: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
Καθήκοντα/Ευθύνες: Πωλήσεις Ορθοπεδικών Συστημάτων και/ή support (Στήριξη ορθοπεδικών χειρουργών εντός χειρουργείου)
Απαιτούμενη πείρα: 2 χρόνια
Τύπος άδειας οδηγού: Β
Ωράριο: Δευτέρα-Πέμπτη 8:30-17:30 και Παρασκευή 8:30-15:00 (Μισή ώρα διάλειμμα καθημερινώς)
Μηνιαίος μισθός: €1000 - €1300 (αναλόγως προσόντων)
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Τηλέφωνο:35722517800

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us