Αγγελίες Εργασίας στελέχη - πτυχιούχοι Δ/ντης πωλήσεων και ανάπτυξης - Θεσσαλία
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Στελέχη - πτυχιούχοι

Εύρεση εργασίας για Στελέχη πτυχιούχους

στελέχη - πτυχιούχοι

Δ/ντης πωλήσεων και ανάπτυξης - Θεσσαλία

Θεσσαλία - ζητείται διευθυντής πωλήσεων και ανάπτυξης εταιρείας παροχής υπηρεσιών , με έδρα τη Λάρισα.

Καθήκοντα: οργάνωση και διοίκηση του τμήματος πωλήσεων, καθώς επίσης και το σχεδιασμό και την υλοποίηση της εμπορικής πολιτικής και του ετήσιου στρατηγικού πλάνου με στόχο την ανάπτυξη των πωλήσεων, την αύξηση των μεριδίων αγοράς και την κερδοφορία της εταιρείας.
Προσόντα:
- Πτυχίο Ανώτατης -ρης εκπαίδευσης οικονομικής - εμπορικής κατεύθυνσης.
- Τουλάχιστον 8ετη προυπηρεσία σε διοικητική θέση- προώθησης πωλήσεων
- Πολύ καλή γνώση και ευρύ δίκτυο προσωπικών επαφών.
- Ανεπτυγμένες οργανωτικές δεξιότητες με στόχο προς την λεπτομέρεια
- Επιχειρηματική και στρατηγική σκέψη
- Πολύ καλές ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Προσφέρονται:
- Σταθερές ικανοποιητικές μηνιαίες απολαβές- ασφάλιση
- Έχτρα πακέτο αποδοχών με επιπλέον bonus

Αναλυτικό βιογραφικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us