Αγγελίες Εργασίας τουρισμός - εστίαση Βοηθός σε θαλάσσια σπορ Βουρβουρού Χαλκιδικής
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Τουρισμός - Εστίαση

Εύρεση εργασίας στον Τουρισμό

τουρισμός-εστίαση

Βοηθός σε θαλάσσια σπορ Βουρβουρού Χαλκιδικής

Η επιχείρηση "Explorers Halkidiki" που δραστηριοποιείται στην ενοικίαση μη μηχανικίνητων θαλασσίων μέσων αναψυχής και στην διοργάνωση υπαίθριων δραστηριοτήτων, εδρεύει στην Βουρβουρού Χαλκιδικής και αναζητά βοηθό για μερική ή πλήρη απασχόληση κατά την θερινή περίοδο.

Αναζητείται άτομο το οποίο θα εργασθεί για το υπόλοιπο της καλοκαιρινής περιόδου, θα εκπαιδευτεί για να λάβει εμπειρία με στόχο συνεργασία για τα επόμενα χρόνια.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν ο ενδιαφερόμενος θέλει να εργασθεί μόνο την τρέχουσα καλοκαιρινή περίοδο δεν ενδιαφερόμαστε.

Απαραίτητα προσόντα:

· Ικανότητα κολύμβησης.

· Καλή γνώση Αγγλικών (επίπεδο lower B2 αρκεί).

· Ευέλικτο ωράριο.

· Επικοινωνιακός και ευχάριστος.

· Δεν είναι απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη επιχείρηση αλλά αν υπάρχει θα εκτιμηθεί.

Συνθήκες εργασίας:

· Κυρίως εξυπηρέτηση των πελατών της επιχείρησης.

· Πλήρης ή μερική απασχόληση.

· Πλήρης και αδιαπραγμάτευτη ασφάλιση.

· Δεν συμπεριλαμβάνεται διαμονή και διατροφή.

Αρμοδιότητες:

· Εξυπηρέτηση και ενημέρωση πελατών.

· Προετοιμασία και τακτοποίηση εξοπλισμού.

· Εποπτεία πελατών και εξοπλισμού.

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο: 6978764774.

Cosmos JobsΕάν ψάχνετε για θέσεις εργασίας τότε είστε στο σωστό μέρος. Εδώ θα βρείτε αγγελίες απο την Ελλάδα και το εξωτερικό.
www.CosmosJobs.com : Αναζήτηση εργασίας ανά ειδικότητα για εύρεση εργασίας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Follow us